Rakieta na orbitę z piórem astrograficznym

Udostępnij:

Projekt, który był tworzony przez cztery lata, pióro Astrograph jest z pewnością jednym z bardziej unikalnych artykułów piśmienniczych, jakie widzieliśmy na Office Supplies Blog! Pióro jest wykonane z ponad 99 różnych części obrabianych maszynowo, aby odtworzyć autentycznie wyglądający statek kosmiczny i gdyby nie stalówka, bylibyśmy przekonani, że to też jest statek. Pióro jest dostępne zarówno jako pióro kulkowe jak i wieczne, aby spełnić wszystkie cele związane z pisaniem, a także jest dostarczane z kilkoma unikalnymi akcesoriami. Chowane podwozie? Sprawdź. Malutka figurka astronauty z towarzyszącą jej malutką drabinką? Podwójne sprawdzenie.

Do nieskończoności... i jeszcze dalej!

Nie tylko design pióra Astrograph jest imponujący. Opakowanie, w którym pióro jest dostarczane, przekształca się w stojak dla twojego międzygalaktycznego instrumentu piśmienniczego. Wyposażone w trzy specjalne przegubowe nóżki, pudełko pozwala na bezpieczne przechowywanie pióra w środku, jak również na eksponowanie go na zewnątrz. Jeśli chodzi o korpus pióra, jego struktura składa się z mechanizmu podobnego do sprężyny w scyzorykach. W pierścieniu pióra znajduje się miniaturowa dźwignia, która uruchamia opuszczanie nóżek pióra Astrograf. A co z naszą przyjaciółką figurką astronauty? Cóż, jest ona wykonana ze srebra i rodowana i może być dołączona do pióra Astrograph w dowolnym momencie, towarzysząc startowi Astrograph'a (i twojemu pisaniu!).

Jeśli cena jest odpowiednia

Dobrą wiadomością jest to, że pióro Astrograph jest dostępne w publicznej sprzedaży od czasu jego pierwotnej premiery. Zła wiadomość jest taka, że może ono kosztować bardzo małą fortunę! Zgodnie z oficjalną stroną internetową, jest on dostępny w trzech różnych wykończeniach (i z trzema różnymi cenami) Pierwsza edycja, Astrograph High Gloss Rhodium kosztuje około £1,654. Kolejna wersja, Astrograph Matt Rhodium będzie kosztować prawie £1,655. Wreszcie, najdroższa wersja pióra, Astrograph Ruthenium będzie kosztować blisko £1,656.

Socialmedia

Warte uwagi

Niszczarka do biura - urządzenie wielofunkcyjne

Regularne niszczenie różnego typu dokumentów w firmie to obowiązek, który regulowany jest przez polskie i unijne przepisy. Tyczy się to także informacji na takich nośnikach jak twarde...